Ağa Tur Turizm seyahat otobüs firması şirketi

Ağa tur turizm silivri seferleri, ağa turizm otobüs firması harem sefer saatleri, ağa turizm telefon numaraları, ağa tur seyahat şube numaraları...

Firma Adı AĞA TURİZM otobüs firması
Web Sitesi  
Tel (212) 658 02 23
Adres Yeni Otogar Peron N 87 - İSTANBUL
*********
Ağa Turizm Otobüs Firması Türkiye Geneli Şubeleri
ANKARA  ANTALYA BALIKESİR  BURSA İSTANBUL 
İZMİR  MANİSA  ORDU  SAKARYA SAMSUN 
TRABZON  

Sözlük Sitelerinde bahsedilen otobüs firması hakkında oluşan yorumlardan bazıları:

 1. aga tur yağmur çamur demeden, bir elinizle tekerlekli valizi çekeleyip diğer elinizle çantayla debelenip, üsküdar sahilinde yalnız yaptığınız terminal yolculuklarını getirir aklınıza. sonra heyecanla bunları anlatırken sevdiğinize, bugün ne kadar şanslı olduğunuz ve ne kadar yalnız olmadığınız gelir aklınıza. mutlu olur daha bir sarılırsınız, sevinirsiniz bu iki kişi oluşunuza. yalnız yolculuklar sadece espri konusu oluvermiş, yüzünüzü güldürmüştür artık.
 2. adapazarı-istanbul arası otobüs firmalarının en eskisidir. "zamana saygıyı ilke edinen kuruluş" olarak tanıtmıstır kendini.
  son günlerde yoldan biletsiz yolcu alıp onlara uygun yer bulabilmek icin biletli yolcularının yerlerini ordan oraya değiştirmesi nedeniyle ben gibi eski müşterilerini sakarya vib'e kaptırma riski altına girmistir.
  son yolcugumda servis memurunun biletsiz binmeye calışan yolcuyu engellemek icin cebellestigini görünce eski kalitesine yakın zamanda tekrar kavusacagı izlenimi uyandırdı.
 3. eskiden cay-kahve-mesburat servisinin yaninda kek de veren bir firma. bir de film koyarlardi yolcular oyalansin diye; ama film bitmeden yol biterdi, otogarda inenler asla ogrenemezdi filmlerin sonunu, sirf bu yuzden akyazi'ya kadar gidenlere hep ozenmisimdir.
 4. adapazarı menşeili artık evin metro ismini almış olan firma. galiba yani, satıla satıla bu hale geldiler. bir de, koşan adam logolu, ezeli rakibi as turizm vardır, o da batalı çok oldu.
 5. istanbul'dan kuzuluk'a seferi olan iki firmadan biri.
        

Benzer firmalar:

ağa tur sakarya, klas ağa tur, efe tur, metro, sakarya vip, asya tur, kamil koç, evin metro

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !